Môžete nás nájsť aj na predajných miestach: Turistická informačná kancelária Bardejov (Radničné námestie); TIK Bardejovské kúpele (Suveníry Alžbetka); Kúpele Sliač a.s.; Prírodné jódové kúpele Číž a.s.; Kúpele Nimnica a.s.; Crow Aréna Košice; Sanatórium Tatranská Kotlina n.o., Lekáreň DERMED Svidník. Procedúry s produktmi Blackmud si môžete dopriať v Bardejovských kúpeloch a.s. na pracovisku Prominent a takisto v Kúpeľoch Nimnica a.s.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Štítky blogu

Potrebujete poradiť?

Zákaznícka podpora blackmud
+421 951 824 148 (Po-Pia, 9-16 hod.)

Blog

Najnovšie články

Zdravotné účinky
Prim. MUDr. Hana Zelenková, Ph.D., MBA: Psoriáza, lupienka, slovo, ktoré stále mnohým ľuďom podvedome naháňa hrôzu
Zdravotné účinky
Liečivé morské bahno je prírodný produkt s preukázaným komplexným chemickým zložením a optimálnymi fyzikálno-chemickými vlastnosťami.
Pleť
07.06.2022
Pleť
Precíznosť je pri starostlivosti o bradu podstatná. Bez nej sa ozdoby Vašej tváre nedočkáte.
Zdravotné účinky
Michal Čekovský je mladý 27 ročný basketbalový reprezentant. Bol členom slovenskej reprezentácie do 16 rokov na Majstrovstvách Európy FIBA do 16 rokov divízie B 2009 v Portugalsku.
Zdravotné účinky
Liečivé bahno je prírodný produkt s rôznorodým chemickým zložením a fyzikálno-chemickými vlastnosťami, ktorý vzniká pod vplyvom faktorov, akými sú klíma, voda, pôda, rastlinné a živočíšne organizmy. Má výrazné protizápalové a analgetické účinky, zlepšuje krvný obeh, aktivuje metabolizmus a posilňuje
Zdravotné účinky
Liečenie bahnom je v súčasnej dobe veľmi vyhľadávanou skrášľovacou a zároveň ozdravovacou procedúrou. Nie je to však len novodobý trend, ako by sme si mohli myslieť. Naši predkovia sa už pred mnohými stáročiami snažili uchovať a prinavrátiť krásu a zdravie.
Zdravotné účinky
Magnézium (horčík) má zásadný vplyv na správne fungovanie organizmu. Vplýva nie len na naše fyzické zdravie, ale dokáže poznačiť aj našu psychiku. Máte nedostatok energie, výkyvy nálad, búši Vám srdce, máte svalové kŕče a po čokoláde siahate pričasto? Možno trpíte nedostatkom horčíka.
Relax
01.01.2022
Relax
V dnešnej dobe čoraz viac ľudí trpí bolesťami chrbta a šije. Prispieva k tomu nesprávne držanie tela, nedostatok pohybu, pracovné povinnosti, keď sme priam nútení tráviť dlhé hodiny za počítačom, a to poväčšine v nesprávnej polohe. Zmiernenie bolestí máme pritom na dosah ruky. Doslova.
Článkov na stránku 102030

Novinky z nášho blogu

Bahno lieči psoriázu
Bahno lieči psoriázu
Prim. MUDr. Hana Zelenková, Ph.D., MBA: Psoriáza, lupienka, slovo, ktoré stále mnohým ľuďom podvedome naháňa hrôzu čítať celé
Využiteľnosť bahna v dermatológii
Využiteľnosť bahna v dermatológii
Liečivé morské bahno je prírodný produkt s preukázaným komplexným chemickým zložením a optimálnymi fyzikálno-chemickými vlastnosťami. čítať celé
5 tipov na starostlivosť o bradu
07.06.2022 Pleť
5 tipov na starostlivosť o bradu
Precíznosť je pri starostlivosti o bradu podstatná. Bez nej sa ozdoby Vašej tváre nedočkáte. čítať celé
Rozhovor s Michalom Čekovským, basketbalovým rezprezentantom
Rozhovor s Michalom Čekovským, basketbalovým rezprezentantom
Michal Čekovský je mladý 27 ročný basketbalový reprezentant. Bol členom slovenskej reprezentácie do 16 rokov na Majstrovstvách Európy FIBA do 16 rokov... čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

Poskytovateľ platobnej brány

Comgate Payments a.s.

Najčítanejšie na blogu
Kde nás nájdete

Tomášikova 35

040 01  Košice

Kontakty
Zákaznícka podpora blackmud
Zákaznícka podpora blackmud
(Po-Pia, 9-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk